Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsüllyedés lenne?

Méhsüllyedés lenne?

Figyelt kérdés

Először is fogok menni nőgyógyászhoz csak érdekel, hogy mire számìthatok.

Olyan érzésem van mintha valami ki akarna jönni a hüvelyemből és fájdogál az alhasam is. 24 éves vagyok, nem szültem még. Hol többször hol kevesebbszer érzem ezt. :-/


2018. ápr. 8. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet méhsüllyedés, ahhoz nem kell szülni, elég, ha a medencefenék izmai nem kellöen fejlettek, és ezt az ülö életmód, illetve a nem megfelelö fajta sport kimondottan elösegíti.


A te esetedben igen jó módszer lenne a rendbehozatalra a Kriston-féle intimtorna, mert azzal éppen ezeket az izmokat lehet megerösíteni és a süllyedést megszüntetni.

Nekem jóval idösebb korban és négy terhesség (ugyanis nem a szülés a megterhelö ezekre az izmokra, hanem sokkal inkább maga a terhesség) után sikerült majdnem tünetmentessé tenni magam.

2018. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Mindenképp kipróbálom! :-)
2018. ápr. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!