Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsüllyedés lenne? Mi a...

Méhsüllyedés lenne? Mi a gyógymód? Volt valakinek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom szépen megfogalmazni. Azt vettem észre, hogy a méhszàjam a hüvelynyílással egy vonalban van, tükörrel megnéztem és sajnos kijjebb van kb fél centivel. Járás közben is érzem, és sajnos néha vérzik. Mit fognak csinálni vele?

2014. jún. 10. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el vele nőgyógyászhoz! (Bár gondolom ezt tervezted amúgy is). Ne aggódj, vannak méh ,,felfüggesztő" műtétek, ilyenkor mesterséges szalagokkal újra rögzítik a méhedet az eredeti helyén. Majd az orvosod megvizsgál, és látni fogja, hogy milyen típusú műtét a legjobb.
2014. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsönek igaza van, sürgösen menj ezzel orvoshoz.


Viszont mindenképpen kérd meg, ha nem talál semmit, hogy ülö helyzetben is vizsgáljon meg, mert fekve sok esetben visszacsúszik a lesüllyedt méh a helyére.


Ezen kivül igencsak javasolt a Kriston-féle intimtorna, mert akár kell mütét, akár sem, ha nem erösíted meg a medencefenék izmait, akkor mindenképpen kiújul vagy rosszabb lesz.

2014. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Holnap délután fél 5-re van időpontom

2014. jún. 10. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden jót és ne keseredj el, lehet segíteni. Majd írj vissza, hogy mit mondott az orvos.
2014. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!