Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemérem dombomon középtájékon...

Szemérem dombomon középtájékon csiklóhoz közel keletkezett egy borsónagyságú dumó/csomó, kemény tapintású? Mi lehet ez? Mit tudok tenni? 20L

Figyelt kérdés

Most vettem észre. Ilyennel még sosem találkoztam:(

Menjek el nőgyógyászhoz?

Könnyedén ki lehet tapintani. Nem értem:(



2018. ápr. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, menj el nőgyógyászhoz.
2018. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak egy szőrszál gyulladt be?
2018. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Vagy begyulladt a szőrtelenítéstől. Elvileg elmúlik. Fertőtlenítővel kend, pl. Bepanthen, Neogrannormon

Ha nem múlik el, akkor betokosodik és mindig vissza fog térni és egyre nagyobb lesz.

Nőgyógyász nem tud rajta segíteni. Ha még kicsi, akkor bőrgyógyász. Ha már nagyobb, mélyebb, akkor sebész vágja ki.

2018. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyirokcsomó vagy lehet, hogy egy alien fog ott kibújni belőled. Nagyon sok lényegi információt nem írtál, így honnan tudjuk?
2018. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szörtüsző biztos nem gyulladhatott be, mert nem szörtelenítek oda lent :( Mielőtt valaki sértegetne vágom ollóval és annyi, nincs barátom és nincs szükségem egyéb megoldásokra.

Esetleg még megfázásra gondoltam. Ugyan semmi jele,nem tüsszögök semmi. Csak valamelyik nap amikor még nagyon átmeneti volt az idő kicsit vacogtam már haza felé rovid ujjuba meg cicanadrágba, mert futni voltam.

Sajnos mostanában sokat idegeskedem a pályaválasztás miatt. Lehet ez is az oka.

A menstruációm mára jött meg. Nem tudom lehet -e köze hozzá. Én ezt ma vettem észre, nem tidom mikor johetett ki, de nem észleltem nagyon a hetekben.

2018. ápr. 9. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nem szőrtelenitesz,még begyulladhat.Szerintem is kelés féle.Az olyan higy pár napig kemény gumó,majd elkezd fájni,és ha megérik kifakad.Kenegesd körömvirág krémmel.Nekem 2 is can,ami mi dig kifakad ,majd pár hét után vissza gyűlik.
2018. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!