Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nemi betegségem, ha...

Lehet nemi betegségem, ha olyan fiúval veszítettem el a szüzességemet, aki még sosem volt más lánnyal?

Figyelt kérdés
És természetes nekem is ő volt csak. Azután sem voltam más fiúval. Észre vettem egy kis bigyót, ami ott lent van és nem tudom hova tenni. Most valami bajom van, vagy természetes?
2018. ápr. 10. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

"egy kis bigyót"

Erről most rá kellene ismernünk valamilyen betegségre?

2018. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kamu kérdés, engedd meg, hogy anyád helyett megkérdezzem: használtatot gumit? Gumi nélkül volt "csak egy kicsit beteszem"? Mert nem a nemi betegségtől kell most tartanod.
2018. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ja és hogy a kérdésedre is válaszoljak: a kis bigyó véletlenül nem a csiklód?
2018. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azert csak ennyit irtam, mert en sem tudok rola tobbet nyilvan. es nem az volt a kerdes, hogy nevezz meg egy betegseget, hanem az, hogy ha minddketten szuzek voltunk, akkor lehetseges e, hogy valami koros dolog. es amugy igen, gumival csinaltuk.
2018. ápr. 10. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gumival 99,9% hogy nem kaphattál el semmit, meg amúgy sem lett volna valószínű, mármint nélküle, ha a higiéniával rendben van minden.
2018. ápr. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!