Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felvagyok fázva és már félek...

Felvagyok fázva és már félek kimenni pisilni mert nagyon fáj, ezért visszatartom míg muszály nem lesz kiadni, mit csináljak inkább adjam ki vagy mikor már érzem hogy rendesen kell akkor menjek is wc-re? Nagyon fáj meg véres és ezért nem megyek el.

Figyelt kérdés
orvosnál már voltam meg minden ,holnap hív hogy mi a laboreredmény ,de valószínűleg lessz benne baci így gyógyszer is lesz

2013. jan. 15. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig igyál minél többet. Elhiszem, hogy fáj, de át kell mosni a húgyutakat, tőzegáfonyával vagy Urogin tinktúrával rásegíthetsz a dologra amíg nem kapsz antibiotikumot. Illetve csinálj kamillás ülőfürdőt.
2013. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen sajnos 2-3-szer, én az ügyeletre mentem rögtön (mindig este jött rám) vittem vizeletet, látta, hogy véres így rögtön írt fel antibiotikumot. csak az segített, mostanában ezüst kolloidot iszom rögtön, ha érzem, hogy kezdődik, és akkor ki sem jön. De tényleg nagyon sokat kell innod, és hidd el, minél több minden van benned, amit kipisilhetsz, annál kevésbé fog fájni! kitartás
2013. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet és járj sokat WC-re. Ha visszatartod, az rosszabb akkor lesz véres, sőt ráhúzódhat a fájdalom a vesédre is. Kemény éjszakád lesz és nem fogsz sokat aludni.

Tényleg kell a sok folyadék, mert átmossa a vesédet és lesz mit kipisilni. Ajánlom a medveszőlő tea beszerzését (egész iható íze van) és Walurinal vagy más tőzegáfonya tartalmú szer szedését.

Én gyakran felfázom, amint jelentkeznek a tünetek egyből elkezdem a kúrát és mr egy nap után határozottan jobb a helyzet. Én az urológián kötöttem ki, kaptam rá gyógyszert, de a fő kórokozómat még nem találták meg, pedig kellett minta laborba is.

Ha orvoshoz megyek egyből antibiotikumot ad (Nolicin, Cifloxin, Monural) és azok egy időre helyre raknak.

2013. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tégy egy flakon meleg vizet a lábad közé, csavard be egy törülközőbe. Ne legyen forró. Hasadalját is takargasd be. Innod is kell hiába félsz a pisiléstől. Egy kis gyenge kamillatea nem árthat. Ismerem ezt a fájdalmat, mihamarabbi gyógyulást neked!
2013. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad visszatartani! Igyál amennyi beléd fér! Kamilla teát, citromfű teát, vagy vizet. A sok folyadék kimossa a baktériumokat. Ne tegyél a teádba citromot és ne egyél narancsot, kiwit, ananászt. Csípős ételeket is kerüld a következő napokban. Meleg ülőfürdőt vegyél, vagy elektromos melegpárnát tegyél a hasadra, derekadra, ez csökkenteni fogja a tüneteket.
2013. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
holnap felkell hívnom hogy mi lett az eredmény a laborban. ha mondja hogy van valami nekem augmentin-t írt fel. köszönöm a tanácsokat próbálom megfogadni
2013. jan. 15. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:

pisild ki, mivel tele van valószínűleg baktériumokkal

sokkal többet igyál

2013. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rengeteget igyál, és kamillás fürdőbe is beleülhetsz.
2013. jan. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most lehet gusztustalanul hangzik, de csinálj egy kellemesen langyos kamillás fürdőt, naponta akár többször is, és pisilj bele. Így a kicsit megnyíló húgyutakba bejut a kamilla, és csökkenti a gyulladást. Ezen kívül is gyakran menj wc-re, és igyál legalább 4 litert naponta. Tőzegáfonya is jó lehet.
2013. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!