Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám az augusztusi...

Hogyan tudnám az augusztusi menstruációmat kb 5 nappal késleltetni a nyaralás miatt?

Figyelt kérdés

Pont aug 5-10ig lesz meg, és mi valahogy hónap elején megyünk nyaralni... Legjobb lenne, ha csak aug 10-12 környékén jönne meg.


Aug-ig van még 3 hónap. Ha minden hónapban sikerülne 1-2 napot csúsztatni, akkor pont jól jönne ki az augusztus.


Tippek, trükkök?

Fog.gátlót nem szedek.


Köszönöm!

20L


2018. ápr. 10. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Aviva torna. Nézz utána, én ugyan nem csináltam rendszeresen, de a "meghozó" gyakorlat működött.
2018. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem akkor késett, amikor napi 1 db 1000mg-os C vitamint szedtem. Abba kellett hagynom ahhoz, hogy megjöjjön.
2018. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Én azt hallottam mensi előtt egy héttel citromos cukros víz ivás (limonádé) és pár napot tolódik mire megjön. Nekem bevált. De csak előtte idd pár napig csak azt.

Állítólag ezeréves trükk.

40/n

2018. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Minden nap iszok teát...csak akkor késett,mikor terhes voltam.


Tea=citromos cukros víz....

2018. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. De lehet, hogy minden ciklus csúszik pár napot, elvégre nem vagy gép.
2018. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Én ilyen esetben elmennék a nőgyógyászhoz, és elmondanám neki a problémámat. Bár nyilvánvalóan nem ez az idnikációja, de létezik olyan gyógyszer, amivel ez megoldható.
2018. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tampon és kész.


Hormonbogyón kívül semmi nem fogja neked tologatni.

2018. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszer nélkül sehogy. Ha elmész nőgyógyászhoz és elmondod a problémád, akkor tud felírni olyan gyógyszert, amivel el lehet tolni. De időben kell, mert x nappal előtte el kell kezdeni szedni.
2018. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4-es. Direkt kihangsúlyoztam hogy a módszer akkor hatásos ha nem iszod mindennap a teádat!!!

3-as voltam.

2018. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia,Én ha épp olyan programom van ami nem áttehető,de pont megjönne,akkor Norcolut tablettát szoktam bevenni,a menstruáció első napja elött 3 nappal elkezdem szedni és addig szedem amig le nem megy a program (minden nap csak egy szem),ha abba hagytad rá 3-4 napra fog megjönni.Nem szoktam túl gyakran alkalmazni,csak ha minden kötél szakad (az elmúlt 3 évben egyszer alkalmaztam).Orvosod véleményét szerintem azért kérd ki mielött kipróbálod,Én a házi orvosomat kérdeztem,és Ő ajánlotta ezt a gyógyszert.
2019. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!