Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova tudok ilyen esetben...

Hova tudok ilyen esetben fordulni? Már 17 napja rendszeresen vérzek.

Figyelt kérdés
Nem akar elmúlni. Mehetek nőgyógyászat sürgősségi ambulancián, vagy magándoki. Sajnos ma illetve hétfőn se rendel az sztk-s orvos.
2018. ápr. 13. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj a sürgősségire. Jobbulást!
2018. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj haziorvoshoz, az be tud utalni, ahova kell
2018. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszus ugyanez a bajom!!2 hete vérzek és egyszerűen nem múlik el. Én tegnap voltam nőgyógyásznál, megvizsgált+ultrahangot is csinált. Azt mondta egyértelműen ez menstruációs vérzés és h szte le fog folyni magától, várjak még egy kicsit. Ha nem, akkor gyógyszer. :/
2018. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Ugyh sztem hivd fel az orvosod(ha van) és kérj hét elejére időpontot egy vizsgálatra. Én szerdán hívtam fel, tegnap reggel már nála voltam, mondjuk az én dokim mindig egyből fogad, nem kell napokat/heteket várni. Aztán én még endokrinologushoz fogok sztem menni, mert állandóan zavar van a menstruációmban...:(
2018. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem próbáltátok még, hogy aloe gélt isztok? Nekem is úgy ajánlották, és bár nekem más bajom volt (nagyon rendszertelen, sőt sokszor kimaradt vérzés) nekem helyre tette a menszeszem.

23/L

2018. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!