Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor állhat helyre a hormonre...

Mikor állhat helyre a hormonrendszerem?

Figyelt kérdés

Masfel honapja muszáj volt bevennem egy esemenyutani tablettat. Sajnos nagyon bánom már, de megtortent. Azóta azonban nem a legjobb a "rendszerem". Ketszer menstrualtam marciusban, es most ugy tunik egy csúnya huvelygombat is elkaptam. Természetesen nem tudom pontosan hogyan kaptam el, de eleg valószínű, hogy ez miatt. Olvastam, hogy a szervezetem mar nem felejti el ezt a tablettat, es elegge megijesztett a dolog. Valakinek van tapasztalat errol? Hogy allitottatok helyre a felborult hormonhaztartast, es mennyi idobe telt? (Akár sima fogamzásgátló abbahagyása után)

Nagyon rosszul érzem magam ez miatt. :(


2018. ápr. 14. 00:53
 1/4 A kérdező kommentje:
22 eves vagyok, ez előtt sohasem szedtem hormontartalmu keszitmenyt
2018. ápr. 14. 01:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem áll vissza magától akkor majd vissza állítja az orvos.
2018. ápr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni bevétele után legalább fél év kell, hogy a szervezet összeszedje magát. Szóval várj türelemmel. A fertőzés miatt viszont menj orvoshoz, és a párod is legyen kikezelve.
2018. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél év? Ugyan már. A legtöbb nőnek az égvilágon semmi baja nem lesz tőle azon kívül, hogy nem lesz terhes és esetleg a következő vérzése előbb/később jön meg.Gondolom ezért menstruáltál kétszer márciusban...
2018. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!