Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő gombás fertőzések...

Visszatérő gombás fertőzések mögött mi állhat?

Figyelt kérdés

Már régóta küzdök a problémával, hogy visszatérőek a bajaim, ráadásul nem csak egy területet érint. Orvosnál még nem jártam vele, mert nem is tudom, milyen fajtához kellene fordulnom.

Olvasgattam betegtájékoztatókat, és olyat is találtam, hogy visszatérő fertőzés mögött akár cukorbetegség is állhat, vagy ilyesmi (pl. HIV is, de az nálam kb. esélytelen)... persze tudom, hogy ezek úgymond a "legrosszabb" lehetőségek, de kezdek félni...



2018. márc. 6. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán már rég meg kellett volna látogatnod az orvost mert a sok kezeletlen gombál más gondod is lehet.

Azért tér vissza mert nincs kezelve... De mivel a nők egészsége témában tetted fel a kérdésed egyértelmű hogy nőgyógyaszti problémád van és oda kéne menned. Vagy ez nem esett le? Jézusom..

Ha meglátogatnád az orvost akkor ő megtudná mondani mi a bajod és mitől van, kapnál rá megfelelő kezelést és nem újulna ki...

2018. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gombától*
2018. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elbattyogsz a háziorvoshoz ő meg majd elküld valahova.
2018. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok fajta gomba van, míg orvos nem lát egyáltalán nem biztos hogy jól kezelted idáig. Nem kell félned, elmész nőgyógyászhoz megfelelő gyögyszert, kúpot vagy kenőcsöt fog neked erre írni.Viszont attól már félhetsz hogy ha nem mész orvoshoz magadnak kezelgeted milyen további bajaid lehetnek belőle, egyáltalán nem játék hiszen gyulladás is fejlődhet belőle. Tapasztalat.
2018. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!