Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudjam, hogy normál...

Honnan tudjam, hogy normál szaga van-e a puncimnak, vagy esetleg büdös és valami betegség van a hátterében? Milyen szaga van általában alapból?

Figyelt kérdés

Nincsen semmilyen tünetem, pl. nem fáj, nem viszket, nincsen szokatlanabb folyásom és semmi ilyesmi, viszont néha megcsapja az orrom a szaga...Ez normális, hogy erősebb a szaga? Vagy ez attól is függ, hogy éppen mit ettem, ittam? Normálisan naponta tisztálkodom, ápolt vagyok, tehát nem gondolnám, hogy ezzel lenne a gond.


Lehet, hogy hülyén hangzik, de nem tudom, hogy milyen a "normál" szaga, tehát nem tudom eldönteni, hogy ahhoz képest változott-e és baj van-e vele vagy minden rendben van. Vagy, ha valamilyen betegségem lenne, akkor az más módon is megmutatkozna?


Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek, csak tényleg nem tudom, hogy ez hogyan működik.


2018. ápr. 19. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Igen van némi "szaga"illata.Napi szintem mosni kell,de ,ha csak lehet nem szappannal,mert az egészséges flórákat ami meg védi a puncit elpusztulnak.Nekem is volt ilyen aggályom ,hogy budai a pucáim és naponta többször bele guggoltam a kádba és többször át szappanoztam és csak rosszabb lett ,,jobban mostam,míg nem megismertem a második férjemet aki orvos és elmagyarázta,hogy a punci kiszárad a sok mosástól és nincs ami megvédje a betegségek ellen és külömben is a puncsinak illata van ami mindenkinél más.Sima vízzel öblítés pisilés után az elég és fürdéskor is csak sima vízzel való átmosás esetleg ,ha kicsit bele nyúlsz és vizet locsolsz oda az sem árt.

Lényeg az,ha szaga van ami szúrós ,savanykás, hal szagu,erősen pisi szagu (amonia) akkor betegséges a puncsi.

2018. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a helyesírási hibákért,már nem látom a telom.***
2018. ápr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!