Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hogy ennyi problémám...

Létezik hogy ennyi problémám legyen?

Figyelt kérdés

Igaz hogy csak teszteket töltöttem ki, de a tesztekből ki jött, hogy erősen gyanús hogy endometriózusom van, PCOS vagyok, inzulinrezisztencia is kijött hogy magas rá az esély és a menstruációs zavarom is van.


Ami biztos hogy van egy betegségem vastag béltágulat ami által nyomódik a méhem is. Plusz a tesztben kijött hogy pajzsmirigy alul működésem van ami igaz is!

Vashiányos vérszegénységem is van, kicsit össze jött minden ...

EL vagyok keseredve hogy ennyi bajom van ... lehetséges ez ? :/


21 éves vagyok



2018. ápr. 21. 15:03
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Lehetséges, a PCO is korán alakulhat ki, vagy vannak rá tünetek, de a teszt az nem ér semmit, ezt azért alá kell támasztani orvosi vizsgálatokkal is.

Ezeket mind lehet kezelni, bár a polycystás betegséget nem annyira.

2018. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon is létezHET, mert sajnos az egyik autoimmun betegség gyakran "hozza maga után" a másikat, a harmadikat... Szóval vizsgáltasd ki magad PCOS-re és IR-re is.

A Hashimoto mellett gyakori a vashiány is, úgyhogy szedj vastablettát, C-vitaminnal együtt bevéve, mert az segíti a felszívódást. Gondolom, hormontablettát és szelént szedsz rendesen.


AI-diétát vagy valamilyen más diétát csinálsz amúgy?

2018. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
B 12 és folsav is kellene a vérszegénységedre. Ezek nélkül nem szívódik fel a vas.
2018. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!