Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemsoká 16 éves leszek, és a...

Nemsoká 16 éves leszek, és a problémám az, hogy a péniszem 12-13 centi. Teljesen egészséges vagyok, sportolok, semmi más problémám sincs. Nem tudtok módszereket, amiket tehetek hogy nagyobb legyen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Turbo Max Blue
2015. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat nem tehetsz.Én nem hiszek abban,hogy mesterségesen lehet nagyobbítani,de te még elég fiatal vagy,hogy nőjön 1-2 centit magától.
2015. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még van esélyed arra,hogy 1-2 cm nagyobb legyen .De ez nem valamilyen beavatkozáson fog múlni .
2015. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, a genetikád ilyen. Talán nem könnyű, de fogadd el így magad, különben szenvedni fogsz, az meg nem lenne jó! 12-13 centivel már ráhozhatod a sikítófrászt a csajodra G-pontkutatás közben4 :D
2015. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is akarok, és nem is fogok szereket szedni, én csak azt szeretném ha nagyobb lenne valamennyivel, gondolom megértitek miért :D
2015. máj. 3. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez átlagos méret, csak önbizalomhiányod van. Az is mutatja ezt, hogy bizonygatod itt nekünk, hogy sportos vagy meg amúgy minden oké, holott ennek a kérdéshez semmi köze.
2015. máj. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még nőhet is,de ez is az átlag méretbe beletartozik már.


Fejlődésedről írj kicsit,mert van akik 16 éves korukban kezdenek el igazán gyorsan fejlődni.(akik nem túl magasak,de az apjuknál mêg kisebbek pl)

2015. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tudod-e h mekkora egy átlagos hüvely hossza? Sejtettem..
2015. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Ne próbálj ki semmilyen "növelő" módszert! Ez mind csalás, hazugság, a pénzedet akarják elvenni az ilyen szereket ajánlgatók. És komoly bajod lehet a használatukból. Nem olyan kicsi a méreted, biztosan boldogulni fogsz vele. És nem zárható ki, hogy nő még valamennyit!
2015. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!