Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Nektek is vannak...

Lányok/nők! Nektek is vannak ilyen furcsa dolgaitok menstruáció közben?

Figyelt kérdés

Hogy értsétek, írok példát :D


Én például egyszer azért kezdtem bőgni, mert nem találtam meg azt a könyvet, amit kerestem. Furán néztek, amikor kimentem bőgve a könyvesboltból xd. Meg mindig annyira agresszív vagyok ilyenkor, hogy múltkor nem fogott a tollam, és tökre lemaradtam órán, és eltörtem. Nem tudom, hogy ezek miért vannak, de nagyon furcsa. Ugye nem csak Velem vannak ilyenek? Ez normális?



2018. ápr. 21. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb azon bőgtem el magam, amikor megjött, hogy valami reklámban hallottam, hogy azt magyarázzák, hogy gondoljunk bele, hogy a szívünk csak azért ver naponta X-szer, megállás nélkül, hogy mi éljünk... És ezen meghatódtam és 15 percig sírtam... :''''D
2018. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Kb ugyanez a helyzet velem is, minden kis hülyeség miatt ideges leszek, és érzékenyebb is vagyok
2018. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam bőgés nincs/nem volt, én a menzesz előtti napokon vagyok fokozottan hisztis. :)
2018. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én ilyenkor egyszerre vagyok érzékeny és agresszív. Egyszer tévézés közben vasaltam, és majdnem elsírtam magam a Coccolino reklámon. :D

És filmben illően rá tudok förmedni az emberre. Múltkor olyan állati hangon sikerült ráordítanom valakire, hogy még én magam is elcsodálkoztam, hogy ez a hang tényleg belőlem jött-e ki. :D

2018. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte egy héttel vagyok idegbajos. Minden apró dolgon úgy fel tudom magam hízni hogy gyakran sírok.

Párom erre csak annyit mond mindig : jól, van, megint időben megjon :D

2018. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte szoktam kiborulni és zabálni. Egy csoki, keksz, süti sincs biztonságban azokon a napokon, aztán miután megzabáltam 5000 kalóriányi édességet olyan lelkifurdalásom lesz, hogy azért sírok. Párom már megtanulta : ha közeledik a mensim, akkor az édességeket elzárja előlem.... de akkor meg azért sírok, mert egy csokit se kapok :(
2018. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Velem történnek ilyenek, köszönöm, kicsit feldobtátok a napom. :D
2018. ápr. 21. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!