Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti is cseréltetek már...

Lányok, ti is cseréltetek már betétet/tampont próbafülkében?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ahol van próbafülke, ott kell lennie mosdónak is.
2018. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem. Mielőtt elindulok itthonról mindig kicserélem és mellé betétet is rakok.

Nem szeretek idegen helyen tampont cserélni, franc tudja milyen bacik vannak ott.

2018. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még soha. Utána a tamponos kezeddel fogdosol mindent. Becsomagolod és elrakod a táskádba? Hát nem valami gusztusos. Még ha kézfertőtlenítőt használsz utána, akkor sem.

Bírd ki a mosdóig, mert nem valami etikus másokkal szemben.

2018. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fujj. Dehogyis.
2018. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak WC-ben szoktam. Otthon vagy munkahelyen cserélek, ha meg mindenképp muszáj valami "utcai" helyen, akkor inkább "kifizetem az árát ", pl. veszek valahol egy kólát, vizet, ahol van mosdó.
2018. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Őszintén szólva eszembe se jutott ez még soha, mint lehetőség. Még betétet se cserélnék ilyen helyen, kézmosás nélkül (pedig mindig van nálam kézfertőtlenítő), tampont pláne nem. Plusz utána hova rakom, valaki esetleg belát valahogy, stb. Inkább akkor beülök valahova, veszek valamit inni, és használom a mosdót.
2018. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbafülkében még nem, de ha olyan lenne a szitu, simán meg tudnám oldani. Mondjuk én betétet használok, azt jóval egyszerűbb kicserélni, mint egy tampont, és ha ügyes vagyok, hozzá sem kell érnem a felületéhez se a használtnak, se a tisztának.


Pár nem túl szokványos helyen már cseréltem, de azért mégiscsak otthon a fürdőben a legjobb az ilyesmit elintézni..

2018. aug. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!