Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meforal szedése mennyiben...

Meforal szedése mennyiben befolyásolja a ciklust? Ettől a gyógyszertől a szénhidrátdiéta betartása mellett sikerült valakinek fogynia? (PCO)

Figyelt kérdés
Szülés után 6 hónappal kezdtük újra a Meforal szedését. Előtte úgy nézett ki, hogy beáll 29-32 naposra. Most hogy szedem a gyógyszert nem akar megjönni. Fel vagyok puffadva.
2010. jún. 13. 09:34
 1/4 anonim válasza:

Szia, én ugyan nem voltam terhes, de Merckformin szedésével - a Metforal testvérgyógyszere - 0 diétával és 0 sporttal fél év alatt 10 kilót ledobtam. Nem is tudom mi lenne, ha mellette megnézném mit eszek és mozognék is ?!


20 éves PCOS...

2010. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én szintén Merkformint szedek, a diétát nem mindig tudom tartani, a sport annyiban valósul meg, hogy minden este biciklizek egyik barátnőmmel és 12 kg-ot fogytam 7 hónap alatt.
2010. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De jó látni pozitív példát is. :) Másfél hónapja szedem, annyit mozgok amennyit a gyerek enged (rohangálok hozzá,sétálunk). Sajna ha van időm inkább mosogatok vagy vacsorát csinálok minthogy mozognék, pedig az nagyon fontos lenne.
2010. jún. 17. 20:23
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, egy dekát nem fogytam, pedig tartom a szénhidrát diétát. Vagy később indul be?

Istenkém ha nem lenne ez a PCO, amennyit eszem és mozgok simán 50kiló lennék :)

2010. jún. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!