Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. Kéthavonta nem jön meg!...

Kb. Kéthavonta nem jön meg! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
15é éves lány vagyok, kb. két és fél éve jött meg először. Kb. augusztus-szeptember környékén kezdődött az, hogy nem mindegyik hónapba jött meg. Elkezdtem megfigyelni, s rájöttem, hogy körülbelül minden második hónapban nem jön meg. Nem volt kapcsolatom férfival, másokkal nem szeretek erről beszélni, nőgyógyászhoz félek elmenni. Mi lehet a gond? Vagy ez természetes ebben a korban? Lehet az iskolai-továbbtanulási izgalomtól is?

2018. ápr. 22. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első pár évben normális, hogy még rendszertelen. Ha három év múlva is az, akkor menj el dokihoz
2018. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Igen, a stressztől is késhet.

2018. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hany naposak a ciklusaid?
2018. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Általában öt, de néha 1-2 nappal több.
2018. ápr. 22. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Testsúlyod rendben van? Nem vagy túl vékony?

Egyik osztálytársam konkrétan egy csont, és egy csomót panaszkodik, hogy neki milyen kevés alkalomkor jön csak meg... Nekem, sőt még másoknak is a magasságukhoz viszonylag megfelelő testsúlyuk van, és nekem, illetve nekik is megjön normálisan minden hónapban. Rá lehet fogni arra hogy "első években normális", de azért a megfelelő testsúly szerintem nagyon is számít. Persze ez nincs kőbe vésve, de ezt így figyeltem meg. Bár persze lehet a stressztől is a problémád.

15/L

2018. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a menstruációd hosszát kérdeztem, hanem a ciklusod hosszát. Légyszi számold ki legalább az elmúlt 6 ciklus hosszát, és írd le ide. Lehet, hogy rendszeres, csak hosszabb, mint az átlag.
2018. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!