Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nagyon kétségbe...

Mi lehet ez? Nagyon kétségbe vagyok esve, többi lent.

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött az, hogy véres, barnás folyást kezdtem tapasztalni, gondoltam elmúlik, ha nem, másnap hívom a nőgyógyászt. jelzem júl.19re(!!) kaptam időpontot. Azóta viszont már alig bírok felállni a wcről pisilés után, annyira csíp és a vérzés még durvább. Valakinek volt már hasonló tünete? Vagy mi lehet ez? Előre is köszönöm a válaszokat! Ja, 3éve van párom óvszerrel védekezünk. 21/N
2018. ápr. 25. 04:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, és fogalmam sincs, mi lehet ez, de az biztos, hogy nem szabad három hónapot várni vele. Ha a dokid nem tud sürgősséggel fogadni, akkor keress másikat.
2018. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Másik nőgyógyász, aki most tud fogadni.
2018. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp másik orvost javasolnék, mert azért juli 19 még baromi messze van és problémád van. Nem is értem ezeket az orvosokat, hogy probléma esetén ennyit kell várni. Az én dokim már másnap fogad, akár csak szimpla éves szűrésre megyek, akár vmi bajom van. Legutóbb is verzesproblema miatt hívtam, 2x is, mindkét alkalommal másnap már ott voltam. Keress egy megbízható orvost!
2018. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy a hüvelyedből jön a vér? Ha csíp, akkor az lehet akár felfázás is, azzal meg urológushoz kell menni
2018. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fuh mindenképp menj nőgyógyászhoz. Keress magant, vagy ügyelet!
2018. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy menj oda az sztkba időpont nélkül, és ha borítékban a kezébe nyomsz némi pénzt, meg mondod H nagyon sürgős, akkor foglalkozni fognak veled.
2018. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló tünetem volt (véres, fájdalmas vizelet), akkor azt mondta az orvos, hogy sikerült nagyon durván felfáznom.
2018. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ügyelet!

Kórház-urológia vagy ha hüvelyi akkor nőgyógyászat- ambuláns betegfelvétel.



Szerintem felfázás amivel urológushoz kell fordulni de a lényeg ne várj vele semmiképp!

2018. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kerestem egy magándokit hétfőn már mehetek is :)

A vérzés biztos, hogy a hüvelyemből jön, mert használnom kellett tampont.

Hétfőn minden kiderül, köszi mindenkinek mégegyszer!!

2018. ápr. 27. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!