Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az eü. Betéttel mi lesz ha...

Az eü. Betéttel mi lesz ha véletlen kimosom?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Összemegy. Nem hullik darabokra. De máskor vedd ki azért.
2018. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megszívja magát vízzel. Nem néz ki túl gusztusosan. Ha peched van, és ki is szakad, akkor meg pláne. De amúgy meg kidobod vizesen a kukába.

Mondjuk a véres eü. betétet nehezen tudom elképzelni, hogy valaki bennefelejti, hiszen eléggé szagos. Tisztasági betéttel viszont már volt hasonló esetem. :D

2018. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül tiszta lesz.
2018. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha valami gagyi betét az szét fog szakadni, és kijön a belseje, és kb olyan lesz mint ha a papírzsepit mostad volna ki: mindenhol fehér kis darabkák (ha véres volt, akkor rózsaszín). Ha jobb minőségű betét, akkor lehet megúszod, és nem megy szét, csak megszívja magát vízzel. Ha véres volt, akkor célszerű (a betét kiszedése után) plusz egy öblítő programot indítani. A tamponnal nincs gáz, az nem megy szét, csak megdagad, és lerúgja magáról a fóliát. Volt már szerencsém mindhez, bár sosem használtan, hanem úgy, h elfeledkeztem róla, h benne maradt valamelyik ruha zsebében...
2018. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!