Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menstruációm?

Könyörgök kérdése:

Nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

A menstruációm lassan 2 hete kèsik, a párom nem èlvezett belèm de ettől függetlenül aggódtunk hogy nem jött meg ezèrt csináltam terhessègi tesztet, de negatív lett. A hasam folyamatosan szurkál mintha megakarna jönni, hangulatingadozásom van de mègse.

Mi lehet a gond?

17 èves lány



2018. ápr. 26. 08:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer 99szazalekban biztonságos, HA megfelelően alkalmazzák!! A gond az, hogy sokan a csúcson nem képesek magukat kontrollálni, hiszen éppen a legélvezetesebb ponton kell abbahagyni. De ha megfelelően csinálják, nem jut sperma a hüvelybe, akkor nem jöhet létre értelemszerűen terhesség sem. Nyilvan két aktus között alaposan meg kell mosni a péniszt, szappannal stb, valamint az is ajánlott, hogy a férfi elmenjen wcre (pisilni), hogy a hugycsoben maradt ondó is kijöjjön. Azt, hogy az elovaladekban is lehet spermium, azért mondják, mert előzetes ejakulaciobol a húgycső falán maradhat egy kis maradék sperma. Természetesen így bejuthat a női szervezetbe, és teherbe lehet esni. De ha azt betartják, amit mondtam, és IDŐBEN megszakítják a közösülést, akkor az egy eléggé biztonságos módszer. Persze nem akart hozzá némi gyakorlás, ovszerrel a biztonság kedvéért.
2018. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megtudtam az okát a menstruációm kèsèse miatt az oka az hogy a hirtelen èletmód váltásom miatt elèggè felborítottam a hormonháztartásomat így valószínűleg össze vissza fog majd megjönni egy jó darabig, a párom jóval előbb kihuzza mèg mielőtt elmenne mèg utána csinálnia is kell, figyelünk arra hogy minden aktus után ès előtt lefürödjön.
2018. ápr. 28. 19:19
 13/13 A kérdező kommentje:
2018.04.29-èn megjött vagyis most kedden
2018. máj. 3. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!