Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is fájdalmas a rákszűrés?

Nektek is fájdalmas a rákszűrés?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még és voltam már vizsgálaton ami mindig is fájt de szerencsére a vizsgálat nem tartott sokáig . A legutolsó alkalommal egy új orvosnál voltam aki egy "kacsával" akart megvizsgálni, de nem tudott mintát venni annyira fájt pedig óvatos volt. Annyira borzalmas élmény volt... sírtam is utána. Szerintem ez nem normális hogy ennyire fáj, amikor azt olvasom mindenhol hogy maximum kellemetlen kellene hogy legyen, közben meg az ágy szélét markoltam annyira pokolian fájt.
2018. ápr. 26. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegyik nőgyógyász kacsával vizsgál.

Nekem nem fájdalmas/nem volt az már az első vizsgálat sem, inkább kellemetlen, amikor a hideg kacsával "odanyúl" a doki.

2018. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
én úgy tudom szüzeknek nem is kötelező
2018. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szűzkacsával vizsgált?

Tudta, hogy szűz vagy?


Én szüzen nem voltam rákszűrésen, így arról nem tudok nyilatkozni. Nekem sose fáj, csak kellemetlen.

2018. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!