Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek érdemes nőgyógyász...

Szerintetek érdemes nőgyógyászhoz mennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már jó pár éve megvan, de amikor megjön mindig rettenetesen erősek a görcseim, már nagyon sok mindent kipróbáltam (meleg vizes palack,gyógyszerek) azonban teljesen egyik sem mulasztotta el ezt. És a görcsök mellett ilyenkor általában hányingerem van és olyan vagyok "mint egy zombi". Egy hét múlva érettségi és pont akkor fog megjönni lehetséges hogy tud olyan gyógyszert adni ami nem üt ki teljesen de rendbe rak annyira hogy ne legyek rosszul? 18/L
2018. ápr. 29. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos nekem nem tudtak segíteni. Azt segít nekem valamennyit, ha halat, cukkinit, gombát eszem előtte való napokon, mert az a szervezet kémhatását előnyösen befolyásolja, és még a vérzést csökkenti, ha sót pótlok (vízben oldok fel egy mokkáskanálnyi tiszta sót (nem közértest, hanem tiszta Na-Cl-t), és naponta 2-3-x megiszok egy ilyet. Sóhiány jele az erős vérzés. Citromlé, káposztalé vagy más kapható zöldséglé is segít.
2018. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
a rosszullét és hasfájás is a has vérbőségétől van. Tehát minden, ami hajszálereknek jó és a szervezet kémhatásának jó, az könnyíti a mensit. Gyógyteák és ülőfürdők, női dolgokra való gyógyfürdők is segítenek. Elkezdhetsz inni napi 2 csésze cickafarkot, vehetsz otthon ülőfürdőt is belőle, és ha el tudsz menni gyógyfürdőbe, menj el de tartsd be a perclimitet, ami ki van írva, hogy mennyit szabad benne tartózkodni.
2018. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp érdemes, lehet, hogy betegség okozza
2018. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az érettségi előtt nem is tudsz elmenni, utána mindenképp menj el dokihoz. Nekem is így kezdődött, cisztával műtöttek. Ezt nem ijesztgetésképp írom, csak lásd, hogy a borzasztóan erős görcs nem normális. Kitartást neked, és sok sikert az érettségihez, én is most fogok. :)
2018. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes. Endometriózis is okozhatja a rendkívül fájdalmas menzeszt.
2018. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Voltam már ezzel kapcsolatban pár évvel ezelőtt nőgyógyásznál, (persze kivizsgált meg minden), de nem találtak semmit és csak annyit kaptam hogy majd kinövöm hát azóta is erre várok...
2018. ápr. 29. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

6: Nekem a családom minden női tagjának ilyen volt, akkor nőtték ki, amikor elmúlt nekik végleg. Nekem is volt kivizsgálásom és vállvonogatáson kívül mást nem tudtak hozzáfűzni.

Az én tapasztalatom viszont az 1.2.-ben van leírva.

2018. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor legalább nincs nagy baj. Tudom, hogy ez most nagyon nem nyugtat meg, mert fiatal vagy, de a szülés után vsz jobb lesz (nekem szülés óta fájdalommentes a menzeszem, előtte szenvedtem, bár nem annyira, mint te)
2018. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Ligetszépe olajat már most kezd el szedni. Napi 2x1 mokkáskanállal kell bevenni belőle. Ez sokat fog segíteni az erős görcsökön. Görcs esetén a Papaverin használ a legjobban, de nem üt ki.
2018. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az erős fájdalmakat okozhatja ciszta vagy endometriózis

érdemes addig menni az orvosoknál, amíg nem találsz olyat, aki tényleg normálisan kivizsgál

az országban élen jár ebben például az I. számú női klinika Budapesten

2018. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!