Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha 12 évesen...

Az normális, ha 12 évesen szinte csomókban hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Elég hosszú, rendszeresen mosom, de mégis, eléggé hullik! Mikor frissen van mosva, mindenki mondja, hogy nagyon dús, meg milyen szép, de nagyon hullik. Ez normális? Kétségbe vagyok esve. Segítsetek!
2010. jún. 13. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel írtad,hogy hosszú,nem lehet,hogy csomós,és esetleg kitéped?fésülködésnél nekem is eléggé sok ki szokott jönni,pedig én is csak 13 vagyok
2010. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem...meg az is, hogy csak úgy marokra megfogom, és végighúzom a kezem, így lehúzom, és egy csomó kijön...


Lehet, hogy nem is annyira sok, csak azért tűnik úgy, mert hosszú...de akkor is gáz! :S

2010. jún. 13. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell csináltatni egy vérképet. Vas, pajzsmirigyhormonok. Emellett lehet még vitaminhiány, sampon, stressz.
2010. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg viszonylag sok hullik akkor a háziorvosodtól kérdezz rá,de lehet te túlzod el,de jobb biztosra menni.
2010. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Napi 40-60 szál haj kihullása normális. ( természetesen, ha pótlódik.) Ha ennél több hullik ki, és javarészt foltokban, akkor feltétlenül orvoshoz kell fordulnod. Gyerekkorban ez jól, és maradéktalanul gyógyítható.

2010. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!