Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ez még, hogy ennyit...

Normális ez még, hogy ennyit hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van. Hetente kétszer mosok hajat, mindig össze van kötve (mivel suli miatt nincs időm nagyon kibogozni ha gubancos lesz). Hajmosás után jó nagy maréknyi hajat szoktam kiszedni... Nem fésülöm, hanem bontom a kezemmel, szóval nem a fésű tépi ki. Ennek ellenére még mindig vastag a hajam, ha összefogom. De ez a kihullott haj rémisztő így egyszerre... Normális ez?
2011. nov. 12. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ősz van ,mindenkinek hullok a haja. neked azért egy maréknyi, mert hosszú. én is ilyen eset vagyok, szintén derékig érő. nos, nekem kb. 2 nagy maréknyi jön ki hajmosásnál ( hetente 1x mosom), de még mindig ugyan olyan kur.vasok hajam van.
2011. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kijön egy maréknyi haj miután megmosom. És most is rengeteg hajam van. Gondolom ilyen hosszú hajnál ez normális.
2011. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!