Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úristen miért nem jött meg a...

Úristen miért nem jött meg a menstruációm amióta ezt a gyógyszert szedem lehet baj van?

Figyelt kérdés

Általában hónap végén 26-27-dikén vagy néha előbb jön meg 20-23dikán a menstruációm.


Most nem jött meg a menstruációm. 20 éves vagyok,nekem már beállt a menzeszem,mindig ugyan akkor szokott kb megjönni. Nem voltak elcsúszások vagy ilyesmi.


Furáltam,hogy semmi görcs. Mert menstruáció előtt erős görcseim vannak. Mostranta meg már megkellenne lennie. Utoljára ilyen hogy nem jött meg időben...szerintem kb 18-19 éves korom óta nem volt.


És egy valamire tudok tippelni..de ez lehet hülyeség.


Epilepsziás vagyok. És lamictált szedek. De most a gyógyszertárban lamolepet kaptam. Ugyan úgy 50mlg stb stb. Megnéztem a mellékhatásokat is stb és nem írja,hogy lehetne változás a menstruációmban. De ezt a fajta gyógyszert (aminek elvileg csak a neve más) most szedem először. Előtte a Lamictált szedtem. És akkor nem volt baj. Elöző hónap 18-20dika környékén kezdtem el szedni az új gyógyszert. Lehet ez bezavart? Vagy akkor most mi lehet a baj? Csak mert a gyógyszertárban mondtam,hogy én nem ilyet szedek..de azt mondták ez ugyan az, ezt is kiadhatják stb. Elakarok menni majd dokihoz..de még picit várok..hátha..lesz valami..


Na de nektek van valami ötletetek miért lehet ez?


L


2018. máj. 3. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy mondjuk....terhesség ??

Ha élsz nemi életet, nem ártana egy teszt.

2018. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs baratom masfel eve. Nem szexeltem senkivel sem. Nem vagyok terhes.
2018. máj. 3. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!