Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális elhízásból hogyan...

Hormonális elhízásból hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Nagyon le szeretnék fogyni, de azt olvastam, hogy ilyen problémával nem lehet.



2018. máj. 7. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném egy napi kajádat, hogy miket eszel te és akkor megmondanám, hogy hormonális e vagy sem. Ismerek 50 éves nőket akik mind a mai napig tömik magukat foggátlóval és bomba alakjuk van.
2018. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk tavaly,nyáron sikerült leadnom 4-5kgt.

Nem tudom.

2018. máj. 7. 17:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Voltam már endokrinológusnál is.

Meg több jelét is tapasztalom.:)

2018. máj. 7. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:

1 bomba alak? - hát az elég kerekded

[link]


15 évesen nem lehet akárhogy - szüleiddel orvos segítségét kérjed

2018. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvosodat, aki megállapította, hogy hormonális gond miatt híztál el. Ugyanott biztosan kapsz étkezési tanácsadást is.
2018. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Koplalsz egész nap nem eszel semmit és azt akarod mondani, hogy 165 magas vagy és 98 kiló ? :D
2018. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendbe kell tenni a hormonális bajokat és fogyni fogsz. Addig javaslom a 160 gramm szénhidrátos diétát, mivel az az inzulint kontrollálja, jó hatással van a hormonháztartásra. Én így fogytam 25 kg-t 3 hónap alatt koplalás nélkül + rendbe jöttek az értékeim és összejött a baba is másfél év után (ezt azért írom, hogy látszódjon a hormonális javulás, tudom hogy 15 évesen nem a baba a lényeg :D )
2018. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!