Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális spirálról lenne...

Hormonális spirálról lenne kérdésem. Meg vagytok elégedve vele? Okoz bármilyen fájdalmat amikor felteszik? Ha 5éven belül meggondolnám magam és szeretnék babát leveszik? Minden tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Három gyerek után nagyon erős és hosszú vérzéseim lettek. Egy diagnosztikus küret után (vagyis megnézték, hogy nem rák okozza-e) rakattam fel, azóta a másodikat viselem, szűk egy év után teljesen elmúlt a menzeszem, csak a mellfeszülés, stb jelzik, hogy hol tartok a ciklusban. Az orvosom szerint ezzel már kihúzom a klimaxig.

Császárokkal szültem, szűk méhnyakam van, nekem a feltevések és főleg a csere is nagyon fájt, tágítani is kellett, de okosan bevettem Algoflex M-et:)

Természetesen évente járok kontrollra, rákszűrésre.

Számomra jó döntés volt a spirál.

2018. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!