Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Hormonális spirálról lenne kérdésem. Meg vagytok elégedve vele? Okoz bármilyen fájdalmat amikor felteszik? Ha 5éven belül meggondolnám magam és szeretnék babát leveszik? Minden tapasztalat érdekelne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátlás, spirál

2018. márc. 4. 17:18  Privát üzenet  

A válasz

Három gyerek után nagyon erős és hosszú vérzéseim lettek. Egy diagnosztikus küret után (vagyis megnézték, hogy nem rák okozza-e) rakattam fel, azóta a másodikat viselem, szűk egy év után teljesen elmúlt a menzeszem, csak a mellfeszülés, stb jelzik, hogy hol tartok a ciklusban. Az orvosom szerint ezzel már kihúzom a klimaxig.

Császárokkal szültem, szűk méhnyakam van, nekem a feltevések és főleg a csere is nagyon fájt, tágítani is kellett, de okosan bevettem Algoflex M-et:)

Természetesen évente járok kontrollra, rákszűrésre.

Számomra jó döntés volt a spirál.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. márc. 4. 18:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen tapasztalataitok vannak a Pharmatex kúppal / hüvelytablettával / hüvelylágykapszulával?
Esemény utáni tabit evett valaki? Tapasztalat?
Ciszta méhen belül? Tapasztalat, tanács?
Petefeszek gyulladas! Mire szamithatok? Tapasztalat?
Mi lehetett az a kis megalvadt vér? Aggódnom kéne? Tapasztalat?
Canesten Kombi Uno tapasztalat/vélemények/hatás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!