Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hormonális elhízásom van,...

Hormonális elhízásom van, sportolok rendszeresen, diétázom elég intenzíven és az orvosom is mondta hogy örüljek ha valaha letudok fogyni. Javaslatot valaki, akinek hasonló baja volt/van? Valami dokit tudnátok mondani akki ilyesmivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
5 hónapig szedtem fogamzásgátló tablettát. 22 kilót híztam, már abbahagytam a nőgyógyászom javaslatára. Kiderült, hogy a fogitabi miatt megnőtt a férfi hormonjaim száma ezért híztam. Kaptam rá gyógyszert is, de az csak a hormonszintemet teszi rendbe a fogyásra nem tud semmit javasolni csak a mozgást, de mondta hogy örüljek ha valaha letudok fogyni. Már 6-7 hónapja edzek íntenzíven emelett diétázom is és semmi nem történik. Ha tudtok segítsetek.

2013. szept. 18. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Mindenkinek hormonális anyagcserezavar okoz elhízást. A cukorevés is ezt okoz.


Alapvetően tej és gluténmentesen, szénhidrátszegényen kell enni, ez már önmagában is segíthet. De a glutén például fenntarthatja a komolyabb hormonzavart.. ezen gyógyszer nem segít.

2013. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy endokrinológust, és ha minden hormonod helyre állt, akkor a testsúlyod is szép lassan helyre állhat.
2013. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen már kaptam beutalót endokrinológushoz és a várakozási idő 6 hónap. Valami mást nem tudtok? Legroszabb esetben marad a kivárás.
2013. szept. 18. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Kivárod azt, hogy aztán az orvos ne tudjon segíteni? :D


Nem, írtam: glutén és tejmentesség, gyors szénhidrátok elhagyása.. nem vészesen bonyolult ám.!

2013. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amugy glutén és tejmentesen élek.. és semmi ..
2013. szept. 18. 21:34
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és semmi szénhidrátot sem fogyasztok.. és nem szeretném kivárnni azt az időt... azért érdeklődőm, és a zsírleszívásért meg nem igazán rajongok ..
2013. szept. 18. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A hormonrendszeren még qigonggal és jógával lehet segíteni.
2013. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magán endokrinológus gyorsabban fogad, nekem két hét múlva adott időpontot.
2013. szept. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és mondjuk mennyit eszel? mennyit és mit sportolsz? centiben sem fogytál?
2013. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is mütétem után hizztam meg és sajnos barmit teszek folyamatosan hizok:(
2014. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!