Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 hónapja késik! Mit tegyek?...

6 hónapja késik! Mit tegyek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Most van 3 éve, hogy menstruálok. Tavaly június(kb) óta folyamatosan késik. És általába mindig 6 hónap késéssel jön meg. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, mert azt olvastam, hogy az első 2 évbe még gyakran rendszertelen, de most már kezdek aggódni. Mitől lehet ez? Segítsetek!


Köszönöm akik próbálnak segíteni a tanácsaikkal!


2010. jún. 14. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

lehet hogy elkellene menned nőgyógyászhoz. ez már aktuális az első menstruáció után. menj csak el! mondd el a panaszaidat! nemkell félni! ő majd segít

2010. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

El kell menned dokihoz!Ez nagy késés.Nekem mikor tini voltam nem akart elmúlni.Kb 3 hétig volt meg és rendesen véreztem.Elvitt anyukám dokihoz ahol kaptam gyógyszert és azóta semmi gond nincs!Ennek kb16 éve.:)

Úgyhogy nyomás a dokihoz!Ne félj nem lesz semmi baj!

2010. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányom ugyanígy járt. Elvittem gyermeknőgyógyászhoz. Nem vizsgál meg, vérvétel amiből sokminden kiderül. Clostylbegytet kell szednie időközönként. Lassan két éve járunk a dokihoz és mostanra beállt 2 havi rendszerességre.Szedhetne hormontartalmu fogamzásgátlót is az rendszerezné, de a doki szerint most kell helyreállítani a dolgokat, mert ha most fogigátlót ad a rendszeresség miatt akkor majd ha gyereket szeretne akkor kell kezelgetni.Menj el gyereknőgyógyaszhoz, ha még 18 év alatt vagy , mert jobb még az elején felfedezni a gondokat amit lehet kezelni.Ne aggódj minden rendbe fog jönni.
2010. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13:59. a lányom is ugyanígy kinlódik hogy elmúljon.A vérvételből kiderült, hogy még nem alakult ki két hormonja
2010. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat! Elfogok menni nőgyógyászhoz,remélem befog állni rendszeresre :)
2010. jún. 14. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is kimarad 3 hónapra 3 éve mert nagyon fogyókúráztam. Esetleg nálad nem volt mostanában nagy fogyókúra? Az befolyásolhatja.
2010. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fogyókúrázok. Nincs bajom a testsúlyommal...viszont ez az év elég stresszes volt...azt olvastam, hogy amiatt is kimaradhat. Bár ennyi nem hiszem.
2010. jún. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!