Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 2 hónapja nem szedek...

Lassan 2 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, mert úgy éreztem, rossz hatással van a szervezetemre. Először időben megjött, most viszont úgy tűnik, késik a menszim. A gyógyszer miatt van ez?

Figyelt kérdés

Védekezéssel nem volt gond, azóta óvszerrel szeretkezünk, ezért nem gondolom, hogy lenne okom félni.

Tanácsok, tapasztalatok?


2011. jún. 4. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy időben megjött?

A tabletta kikapcsolja a ciklusod, és egy mesterségeset csinál.

Ha eddig mondjuk 32 napos volt, most csak 28 lesz.

2011. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy legutoljára május 3-án jött meg.
2011. jún. 4. 23:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy a szünetben megjöjjön. Akkor kell aggódni, ha a 7 nap alatt el sem kezdődik a vérzés.

Majd ha szeded egy ideje, akkor beáll egy időpontra.

De egyébként ha úgy érzed, hogy rossz hatással van rád, akkor miért szeded?

2011. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem félreolvastad, mert pont, hogy nem szedem már, amiért rossz hatással volt rám. Ezért gondolkodok azon, hogy most a gyógyszer utóhatása ez, hogy nem jön meg. Talán még nem ürült ki a szervezetemből.
2011. jún. 5. 00:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ohh te jó ég, ne haragudj:) Tényleg félreolvastam, úgy látszik késő van már:)

Akkor még egyszer nekifutok:D

Valószínűleg a gyógyszer miatt van, igen. Sok nőnél eltart egy ideig, míg újraindul a peteérés.

Ha három hónapig nem jön meg, akkor menj el orvoshoz. Addig meg legyél türelemmel, mert a szervezetnek idő kell.

2011. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért veszek egy tesztet valamelyik nap a biztonság kedvéért, nehogy nekem jöjjön a baba. Igaz, nem vagyok ellene, de még nem terveztem konkrétan.
2011. jún. 5. 00:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a gyógyszer a ludas...

Én kb. majd fél éve hagytam abba a bogyó szedését és még mindig rendszertelen a menszeszem...28 napra sosem jön meg.Mindig késik legalább egy hetet,ha nem többet,szerintem ne aggódj.

:)

2011. jún. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!