Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nincs komoly bajom?

Ugye nincs komoly bajom?

Figyelt kérdés

2 napig néha szurkált a köldököm körüli részen. Oldalt, felette . Tegnapelőtt nem volt semmi. Tegnap reggel megint tapasztaltam picit.meg jobb oldalt lejjebb bele fájdult néha gyengén. Este felé már a másik oldalt is szurkált picit. Ma is éreztem egésznap hogy kicsit bele bele szukálgat mindkét oldalon a csípő környékén lent.

A köldök mellet régebben is szurkált néha(habár akkor gyulladás csillapitót is szedtem) Utánna abba maradt. Kb 2-3 hétig nem volt.

Társul mellé fáradékonyság meg gyakori vizelés. Meg nem tudom hogy mennyire lényeges de nem rég volt a menstruációm is. Meg arra is gondoltam hogy amiatt is lehet, mert tavasszal felvoltam fázva és hogy a hét elején sokat üldögéltem a hideg széken az kicsit bele játszik. Mert érzékeny lehetek még az ilyenre gondolom...

Mitől lehet ? Ugye nem daganat vagy valami egyéb komoly baj ? Már mindenre gondoltam. Sajnos ilyen parázós vagyok

18/Lány



#fájdalom #daganat #alhasi szúrás #köldök körüli szúrás
2018. máj. 11. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Serv
2018. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Menj el orvoshoz. Senki se fogja itt látatlanba megmondani mi bajod van.
2018. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján sok minden lehet.

El kell menni orvoshoz. Első körben nőgyógyászat, ahol megnézik, hogy nincs-e valamilyen hüvelyi fertőzésed, illetve ott el tudnak küldeni laborba, hogy nézzenek egy vizeletet, meg aztán ultrahangot is tudnak csinálni. Ha nem itt van a gond, akkor lehet más eredetű, akkor meg tovább kell vizsgálódni.

2018. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem peteérés környékén vannak ilyen tüneteim. Szurkálás, hulla fáradt vagyok 2-3 napig és sűrűn pisilek. De ez mind lehet idült felfázás is, menj el orvoshoz!
2018. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszokat :)

Nos az van ,hogy mivel még azóta is fájdogál néha a hasam igy ma voltam orvosnál. Hasi ultrahangra , gyomor tükrözésre és vérvételre küldött. Május harmincadikára van időpontom. De a doktornő szerint, valószinüleg a stressz és a helytelen táplálkozás miatt vannak a panaszaim.

2018. máj. 17. 00:21
 6/8 anonim válasza:
Mi lett az eredményed? Jobban vagy? :)
2018. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen , azt hiszem :) Az eredményem az ,hogy sokat stresszelek meg helytelenül táplálkozom.

a panaszaim meg végül is lehet, hogy a permetszeres uborkától voltak. A vizsgálat előtti héten ki teszteltem, hogy ha nem eszek paradicsomot és uborkát akkor is fájni fog e a hasam. A fájás jelentősen enyhült. 30.-án mentünk a vér és vizelet eredményért és meglett csinálva a hasi és pajzsmirigy ultrahang. Szerencsére minden eredmény jó lett. A doktornő irt fel magne b6-ot , c vitamint meg nyugtatót .

2018. jún. 3. 17:08
 8/8 anonim válasza:
Örülök neki hogy minden rendben veled! :) nekem is ez volt a panaszom hogy fájt a köldökömnél és ma is kicsikét fájt, aztán én is úgy voltam vele h beparáztam, már mindenre gondoltam mi lehet a bajom, de mostmár próbálok figyelni az étkezésemre:D
2018. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!