Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapokóta nem jön meg a...

Hónapokóta nem jön meg a menstruációm, valakinek volt már ilyen? Komoly bajom lehet?

Figyelt kérdés

Majdnem 1éve,hogy nem jön meg a menziszem,hogy pontositsak àltalàban 1-2csepp és àltalàban 2napig tart,de van olyan is,hogy egyàltalàn nem jön meg.A menstruàcio előtti napokban mindig normàlis tüneteim vannak amik arra utalnak,hogy rendesen meg fog jönni,de aztàn még sem.Voltam màr orvosnàl ez miatt ,utóljàra Novemberben,nem sokat segitett a nőgyógyàszom,meg vizsgàlt ultrahangon és csak annyitt mondott,h fogynom kell 10kg-t,amit azert nem értek mert ismerek nőket akik tényleg tul súlyosak még is rendesen menstruàlnak.Azért meg fogadtam a tanàcsàt és edzem,azota fogytam is és semmi.Nagyon agódok ,mert szeretnénk hamarossan babàt és félek,hogy nem fog össze jönni

Nagyon meg köszöném,ha valaki tudna tanàcsot adni.


2018. febr. 25. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad hagyni az orvosnál hogy el hajtsanak. Gyerekbe meg még ne is gondolkozzatok amég nem sikerül orvosolni a problémádat. Akár több orvoshoz is menni.
2018. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki, túlsúlyos vagy. Amennyiben ez régebb óta így van szerintem abszolút nem normális, hogy ennyi ideig kimarad. Valóban ne hagyd hogy elhajtsanak, menj, keress másik orvost. Én a helyedben ha érzem hogy baj van, addig mennék amig ki nem derül, mégha addig többször elküldenek. Baba meg esélytelen majdnemhogy ameddig ez tisztázatlan...
2018. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vérvételt kéne kérned és elkéne menned endokrinológushoz is. Amíg ez meg nem oldódik sztem a babát felejtsétek el.
2018. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!