Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem jon meg a menstruaci...

Miert nem jon meg a menstruaciom? Terhes nem lehetek.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mult honapban is kesett de 43.napra megjott ez most nem tortent meg mar lassan az 50.napnal tartok. Amikor megkene jonni kb abban az idopontban barnas folyas jelentkezett mindketszer par napig (3-4) az lehetett a menstruacio? Elojelek megvoltak,hasfajas,fejfajas. Annyit valtoztam ez alatt a ket honap alatt,hogy egyszer lefogytam(3kgt,Milanoban voltam 3hetig es nem a legjobb volt a kaja) viszont amiota visszajottem felhiztam vagy 3-4kgt. Nem tudom ez mennyire befolyasolja. Terhes nem lehetek, mar nagyon reg nem voltam senkivel. Orvoshoz csak 3het mulva kaptam idopontot.

Koszonom a segitseget.

18/L



2018. máj. 12. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A barna folyás nem igazán normális ennyi idősen. A 3 kg fogyás nem olyan sok, hogy befolyásolja a dolgokat. Szerintem hormonproblémád van. Ha a nőgyógyász fogamzásgátlót akar felírni, küldd el a búsba, és kérj egy teljes kivizsgálást (pl endokrinológus nézze meg a hormonjaidat).
2018. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínű progeszteron hiány, amit nem megfelelő peteérés okoz. Na ennek az okát kell megkeresni, de ahogy előttem írták, a fogamzásgátló nem megoldás.
2018. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!