Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalom a nemiszervemnél. Mi...

Fájdalom a nemiszervemnél. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Igazából ugy kezdődött, hogy a barátommal szererkeztünk, s közben már eléggé fájt, lehet túl mélyre ment, nem tudom. Második szererkezésnél meg folyamatosan azt éreztem hogy minden lökésnél levegő járkál a hasamba, es szintén fájt az együttlét. Ekkor még komolyabb panaszaim nem voltak, csak 1 nappal később(tegnap este). Alig bírtam aludni úgy fájt ott lent minden, azt sem tudnám megmondani micsoda, aludnk sem bírtam tőle. Aztán reggel óta folyamatosan pisilnem kell, és közben annyira fáj a hólyagomnál/méhemnél, nem is tudom, hogy üvöltenék. Tudom ez valószínű felfázás, de meleg van mostamában, sehova nem ültem le hideg helyre, és amugy is fázós típus vagyok így mindig hosszunadrag.. Szóval fogalmam sincs hol fázhattam fel. Ez akkor biztos az? vagy valami történt szex közben?

2018. máj. 13. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A hidegnek ehhez semmi köze. Van ilyen tünetegyüttes, elég gyakori a közösülés utáni hólyaghurut. Részben a mechanikai behatás miatt, érzékenyebbeknél a nyálkahártya sérülhet a húgycsőben miatta (neked jó eséllyel a hüvelyedben is kidörzsölődött), és könnyebben kialakul fertőzés is, ami a másik oka a problémának. Elősegíti, ha a hüvely nem elég nedves a behatoláskor, érdemes síkosítót használni, ill. több figyelmet fordítani az előjátékra. A tőzegáfonya-készítmények (legismertebb a Walurinal, de millió formában kaphatók) jó hatásúak a megelőzésben és a gyógyulásban is, de ha ilyen komoly a gond, véres vizelet is megjelenik, akkor nem biztos, hogy elég.
2018. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felfázás egy húgyúti fertőzés. Szex után is jelentkezhet (keress rá a nászutas betegségre). Megelőzni úgy tudod, hogy szex után rögtön pisilsz. Egyébként ha fáj a szex, miért nem hagyjátok abba?
2018. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felfáztál.


Menjetek el orvoshoz, te is, ő is.

2018. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!