Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggelente miért ébredek...

Reggelente miért ébredek összetörten?

Figyelt kérdés

40 éves nő vagyok és már évek óta fáj mindenem. Fizikai munkát végzek. Reggelente összetörten ébredek, 10 éve derékfájós vagyok, 32 évesen a lábam, derekam fájt, kb.2 éve fáj a jobb fenekem alatt, húzódik nem tudok lehajolni. Az egész jobb oldalam fáj nyaktól talpig. Reggel gyenge érzéketlen a karom, fáj a gerincem a lábaim. Napközben jobb, de terhelésre (délutánra) fájdalmaim vannak.

Lett egy idegbecsípődésem azóta zsibbad a lábam térdttől lefelé.

Már minden orvost körbejártam (kis gerincferdülés, kis sérv) gyógytorna és nagyjából ennyi. De a fájdalom nem szűnik.

Egyedül pszichiáternél nem jártam. Szerintetek lehet hogy antidepresszáns, antipszichotikum vagy epileptikum esetleg nyugtató segítene? Rendkívüli családi gondjaim vannak évek óta, lehetséges hogy itt kellene rendbe tenni a dolgokat és megszűnne a fájdalom is?



2018. máj. 13. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ott kell kezdeni, hogy elmész egy jóóóó csontkovácshoz, aki rendbberakja a csontjaid és a többire majd tanácsot is ad.
2018. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmentem egy városunkban nagyhírű csontkovácshoz aki kitolta a sérvemet. Ez a férfi manuálterepeuta egy gyógyközpontban. Jeleztem hogy sérvem van. Mégis sikerült neki 25 perc kezelés alatt tönkretenni.
2018. máj. 13. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

A lelki dolgokat mindenképpen rendbe kell tenni, attól is görcsben vannak az izmaid.


Az ágymatrac rendben van? Keress magadnak olyan tevékenységet, ami kikapcsol, ellazít.


A gyógyszerek nem fogják a probléma okát megszűntetni.

2018. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy kihúzhatós új kanapén alszom, kemény jó ágy, de gondoltam hogy veszek rá egy fedőmatracot.

A lelki dolgaim pedig az emberi kapcsolataim miatt vannak, a felnőtt lányom és édesanyám miatt többnyire. Mimdkettő függő és illuminált állapotban szóban ugyan de bántalmazó típus. Az én lelkem ezeket nehez viseli. Mindkettőnek túl sokat nyújtok úgy érzem és ezt használják ki.

2018. máj. 13. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Ott kellene kezdeni, hogy nem kemény fizikai munkát végzel, mikor alapból szrok az ízületeid.


Nekem eszem ágában nincs - de nem is tudnék - szalag mellett dolgozni, vagy egy hét múlva felkelni nem tudnké az ágyból.

2018. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van egy fiam akit el kell vinnem iskolába reggelente, 8-16 ig dolgozom, havi netto 270 ezret keresek ami szükséges a megélhetésünkhöz. Sajnos jelenleg nem tudok olyan állást a városunkban esetleg a környéken ami ennyit fizetne. Jelenleg 2 hete nem dolgozom a fájdalmaim miatt.
2018. máj. 13. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt írtam, jóóó csontkovácshoz!

Még ha rangja is volna, ne jelenti azt, hogy megfelelő.

2018. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó gyógymasszőr sokat segíthet az izmaidon. Egyébként pedig sajnos a lelki nyavalyák rengeteget rontanak az ember fizikai állapotán. Ha megteheted konzultálj egy magán pszichiáterrel, de ne akarj rászokni ezekre a szerekre. Nem a tünetet hanem az okot kell megszüntetni. A láb zsibbadása sérvtől lehet és ha a nyakaddal is gond van akkor valószínű az egész gerinced odavan. Ezt csak Mr igazolhatja.
2018. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!