Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előrehozása 1-2...

Menstruáció előrehozása 1-2 nappal?

Figyelt kérdés

Csütörtök-penteken osztálykiránduláson leszek Budapesten ,ez az utolsó kirandulasunk mert most vagyunk nyolcadikasok és nekem pont szerdán jönne meg és borzasztó kellemetlen lenne, pláne hogy 3-4 óra oda a vonat és utána egész nap ide oda megyunk

Már az is nagy segítség lenne ha kedden jönne meg mert 3-4 napos a ciklusom és úgy már nem lenne olyan vészes de a legjobb az lenne ha ma este esetleg holnap megjonne

Mit tanácsoltok? Probalom sokat mozgatni a csipomet,körözni

Ma este forró fürdővel fogok fürödni

Nagyon fontos lenne ha valaki ajánlana valami bevált módszert (a citromon kívül)

Előre is nagyon szépen köszönöm!


2018. máj. 13. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A menstruációt nem lehet befolyásolni! Miért nem lehet ezt elhinni és felfogni? Másnak is volt már ilyen. A vonaton van mosdó, tehát lehet cserélni. Illetve vannak tamponok, betétek, tehát van miből válogatni, hogy ne kerülj kellemetlen helyzetbe.
2018. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Hihetetlen, hogy ezt kéthetente megkérdezi valaki... Nem, nem lehet.
2018. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet :)
2018. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Csak hormontartalmú gyógyszerekkel lehet eltolni, illetve előbbre hozni a vérzés idejét, más megoldás sajnos nincs.
2018. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Én hetedikben voltam 1 hétig Budapesten kirándulni az osztállyal és amilyen szerencsém volt pont akkor jött meg. (Mivel akkor még nem volt pontos, ezért nem is számítottam rá..) Egész nap mentünk minden felé és én is kibírtam (pedig nekem 6-7napos a menstruációm.)

Használj tampont esetleg az nem annyira zavaró mint betéttel. Egyébként még az is lehet hogy késni fog a menstruációd..

Ezek a menstruációt eltoló/előrébb hozó praktikák nem válnak be és egyáltalán semmit nem érnek. ( Tudom mert múlt nyáron mindent, szó szerint mindent kipróbáltam (jó persze fog. tablettát nem) és semmi nem jött be, ezért a nyaralásom alatt végig menstruáltam..)

Azért szurkolok hogy ne jöjjön meg a kirándulásod alatt mert tudom milyen rossz..:)

15L

2018. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,hát akkor csak reménykedni tudok:/
2018. máj. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!