Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami cérna -szerű...

Van valami cérna -szerű husdarab ott lent mi lehet az?

Figyelt kérdés
pont úgy helyezkedik el ott lent amitől nem tudok szexuális kapcsolatot létesíteni mert nem fér be tőle mert alig nyúlik de nagyjából ki tudom húzni de ha nagyon kihúzom vagy párom be akarja rakni tőle akkor is nagyon fáj. esteleg el lehet azt szakítani valahogy? van valakinek még ilyen? mi lehet az?? segítséget nagyon be vagyok parázva

2018. máj. 13. 16:43
 1/7 A kérdező kommentje:
(még szűz vagyok ez miatt)
2018. máj. 13. 16:44
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Elsőre a szűzhártya jutott eszembe. De a leírás elbizonytalanított. Menj el nőgyógyászhoz.
2018. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
#2 jól kapisgálja, a szűzhártya maradványa lehet, ilyen formában legjobb, ha a nőgyógyász egy ollóval kettévágja vagy levágja.
2018. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék vele nőgyógyászhoz menni. nagy gondot jelenthet szexnél? at lehet szakítani vagy valami hogy nekem tudjon hatolni a látom?
2018. máj. 13. 17:02
 5/7 A kérdező kommentje:
*párom
2018. máj. 13. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván át tud hatolni, de írod, hogy "pont úgy helyezkedik el ott lent amitől nem tudok szexuális kapcsolatot létesíteni mert nem fér be tőle mert alig nyúlik". Menj nőgyógyászhoz, kérd ki a véleményét. Amúgy is menned kellene az első szextől kezdve évente rákszűrésre.
2018. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogyha hagyományos úton nem megy az átszakítás mert túl nagy fájdalmat okoz akkor nőgyógyász vágja át.
2018. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!