Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor kihuzom a tampont,...

Amikor kihuzom a tampont, mindig attol felek, hogy elszakad kozben a cerna es bennemmarad a tampon. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nem szakad ki a tamponbol?

2017. aug. 9. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha kiszakad, ha hibás, de akkor sincs gond, ki lehet szedni. Talán a tájékoztatóban írja is, rég olvastam már.

Hasonlóan préselned, nyomnod kell, mint amikor székrekedésed van és nem tudsz wc-zni. Ha már eléred ujjal, akkor ki tudod húzni. :)


Ha nagyon stresszelsz, használj inkább betétet, az sem ciki.

2017. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne félj!

Nem fog elszakadni! :)

2017. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan módon van legyártva hogy ennek az esélye elenyésző legyen. De ha el is szakad, miért esnél kétségbe? Nem egy feneketlen üreg a hüvely, sem eltűnni sem bent ragadni nem fog/tud. Kinyomod és/vagy az ujjaiddal megfogva a végét kihúzod.
2017. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt felraknád enyhén meg kell feszíteni a cérnát. és köbeforgatni. Ha elenged a szál egyik vége, akkor már ne tedd fel.

Ne cseréld túl gyakran, mert a hüvelyfalat is kiszáríthatja, és a cérnaszakadás is valószínűbb, talán.

20 éve használok tampont, egyszer kellett cérna nélkül kiszednem, de akkor is már egészen a hüvelybemenetnél volt, Simán kikaptam.

2017. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elszakad ki kell nyomni, simán kijon. Van egy ismerosom aki levagja a cernat mert zavarja ot...es siman kiburja szedni mindig.
2017. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az baj ha utolso napon kiszedtem 3 ora utan es faj akkor amikor szedtem ki, es alig volt veres. ezzel csinalhattam valami kart?
2017. aug. 9. 11:56
 7/8 A kérdező kommentje:
12 eves vagyok
2017. aug. 9. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Max sérült kicsit a nyálkahártya. Ilyet ne csinálj. Ha kevés a vérzés, maradj a betétnél.
2017. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!