Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég kínos. A fenekem belül...

Elég kínos. A fenekem belül nagyon szőrös mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem tom h ebbe a kategóriába tartozik e....

na tehát elég "szőrös" vagyok ha így kifejezhetem...a lábam...a nemi szervem....mindenem és ezen belül a fenekem is az.....most mit tegyek?


2010. jún. 14. 16:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

ráadásul mi ez a név? xD nem is orvos.

ennyi erővel én is a nevem elé tehetem hogy Dr és kimásolok egy oldalról valami szöveget ami érinti az adott témát.

Üdv. "Dr. Katalin"

2010. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Attól még, mert kimásoltam, nem lehetek orvos??:@ nem osztok meg itt olyan szöveget, amit elolvasás után nem ítélek megbízhatónak. a kérdező megoldást keresett a túlzott szőrnövekedésre, és mivel a kezelés a diagnózistól függ, ezért írtam meg a lehetőségeket.

Ha bárhogy be tudom bizonyítani, hogy tényleg orvos vagyok, csak hajrá, várom a kérdéseket. (személyes adataimat nem adom meg...személyi jog...)

dr...igenis, DR dav

2010. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
ha a seggem belül leborotválom nem fog szúrni?
2010. jún. 14. 20:54
 14/24 anonim ***** válasza:
nem fog szúrni :D nyugi.
2010. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

igen valószinüleg egy orvos majd a gyakorikerdesek.hu -ra jár hogy itt adjon tanácsot a szőrös embereknek.

ne nevetess már embeeeer..

én is ki tudok másolni egy csomó mindent és senki sem fogja megtudni hogy ki is vagyok valójában, de szerintem hullába nem izgat senkit hogy milyen kutyámmajomféle vagy te..

sőt szerintem senki sem olvasta el azt amit bemásoltál pedig a kérdezőt eléggé érdekli a dolog xD nagy kamu vagy bazzee

2010. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én személy szerint 6odéves orvosis vagyok. Már volt pár érdekes, ritka betegség is, pl lupus nephritis, Gilbert-kór...segíteni jövök erre az oldalra.


végzős orvostanhallgató

2010. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

igen, segíteni járok ide én is. Azért vagyok orvos, mert szeretek SEGÍTENI az embereknek. Nemrég még én is az orvosira jártam, most 3. éve vagyok rezidens. Másrészt pedig élvezem a diagnosztizációt: a szíritmuszavartól kezdve Guilain-Baré szindrómán keresztül panarteitis nodosa-ig mindenféle érdekes betegséget "találtam" itt. És szeretem a munkámat, akkor is, ha a sürgősségin dolgozok és akkor is, ha tanácsokat adok. Nem hinném, hogy több hasznát vennéd egy olyan válasznak, amit saját magam fogalmaztam...a tartalma úgyis ugyan az. Ha látok itt valakit, aki leírja a tüneteit, beugrik a diagnózis, AZT beírom a google-be és kimásolom, ha értelmes és igaz a tartalma.

dr Dav

2010. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
*r*
2010. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hitelesebb lennél ha nem másolnál, mert a google-t mindenki tudja használni. Ha saját szavaiddal és a tudományos könyveidből másolnál az szavahihetőbb lenne...
2010. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

rendben, de akkor kevesebbet fogok írni, mert így sincs sok időm praxis mellett.:):)

dr dav

2010. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!