Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég kínos. A fenekem belül...

Elég kínos. A fenekem belül nagyon szőrös mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem tom h ebbe a kategóriába tartozik e....

na tehát elég "szőrös" vagyok ha így kifejezhetem...a lábam...a nemi szervem....mindenem és ezen belül a fenekem is az.....most mit tegyek?


2010. jún. 14. 16:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
: )
2010. jún. 16. 20:37
 22/24 anonim ***** válasza:

"Ha a tudományos könyveidből másolnál, az szavahihetőbb lenne."

Hát ha azokra a könyvekre gondolsz, amikből az orvosin tanultam, akkor tudatom veled, hogy nem túl sokat értenétek belőle:). Nem az a célom, hogy latin szavakkal tele lévő, hipertudományos szöveget írjak, és mindenki azt higgye, hogy komoly baja van, ha polyoerectio-ja van (="libabőr"), hanem az a célom, hogy megértsék az emberek, hogy mi a bajuk, akik segítségre várnak, és hasznos tanácsokat tudjak nekik adni, segíteni nekik.

Dav

2010. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Runcájsz ***** válasza:

Kedves szőrös fenekű KÉRDEZŐ !


Nem az a kérdés, hogy Dr. Dav orvos-e, vagy sem. Sokkal inkább az, hogy te mi végett vagy itt ?

Már megbocsáss, de engem ha izgat valami, sőt, egyenesen bánt, vagy zavar, az a minimum, hogy mindent elolvasok róla, főleg ha én kérdeztem rá, s volt aki válaszolt.

Az már egy másik dolog, hogy te magad is utánaolvashattál volna a neten némi "guglizással". De ha már itt tetted fel a kérdést, és válaszokat kapsz, legalább olvasd el.

De tudod, mit ?!? Még ez sem fontos. Csak akkor legalább ne éreztesd a másikkal, hogy a rád szánt ideje és energia-befektetése egy nagy kalap sz.rt sem ért ! Magyarán jobb és elegánsabb megoldás lett volna, ha legalább nem úgy reagálsz a szakszerű, ámde hosszú válaszra, ahogy tetted.

Ez enyhén szólva is tiszteletlen, másrészt meg inkább kelti egy unatkozó és butácska kamasz benyomását, mint egy az állapotáért valóban aggódó, felősségteljes személyét. . . . Ha chat-re vagy szimpátia-véleményekre vágysz, akkor máshol kellene próbálkozz. Ha meg nem, akkor meg komolyodj már meg egy kicsit !

2011. jan. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Menj nőgyógyászhoz aki felír majd egy fogamzásgátlós kúrát vagy mit és jobb lesz.
2016. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!