Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire rossz ötlet szünet...

Mennyire rossz ötlet szünet nélkül két levél fogamzásgátlót beszedni?

Figyelt kérdés
Valamiféle fertőzésem van pillanatnyilag, hétfőn voltam orvosnál, és onnantól számított két hét a laboreredmény. Mire vissza kellene mennem hozzá, addigra megjönne. Ráadásul mennénk nyaralni tengerhez, de a doki eltiltott a tamponhasználattól. Így nem tudnék vízbe menni és akár a kukába is dobhatnám a nyaralás árát. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. máj. 13. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a betegtájékoztató azt írja, hogy ezt a módszert kell alkalmazni ha kihagyok egy szemet az utolsó héten, de ettől még nem tudom, hogy ha nem hagyok ki, akkor is véd-e az egész második hónapban is, vagy nem.
2018. máj. 13. 22:23
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb betegtájékoztató szerint úgy lehet csúsztatni a megvonásos vérzést, hogy szünet nélkül beszeded a következő levelet. Viszont így számíthatsz köztes vérzésre a 2 levél során.
2018. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A kommentedet nem láttam. Véd akkor is, nyilván.
2018. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ilyet egyszer nyaralás miatt, nem volt vele problémám. A betegtájékoztatóban fel volt tüntetve egy ilyen lehetőség, azért vállaltam be.
2018. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet tenni. De azért nem mindenkinek válik be, előfordulhat, hogy pecsételő vérzésed lesz mellettem akár az egész második levél alatt.
2018. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor még szedtem, csináltam ilyet nem 1x.

Ettől függetlenül most úgy gondolom, hogy ez nem normális, sőt, az egész gyógyszer nem az.


Szerintem ha csak most az egyszer csinálod, az még belefer.

2018. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!