Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit alkalmazzak?

Mit alkalmazzak?

Figyelt kérdés

Kaptam kúpot, és a kenetnek 7 nap múlva lesz eredménye(azaz már 7 kúpot elhasználtam a tízből), de még mindig fáj a hüvelybemenetem, és csak a folyásom szűnt meg. Az orvos nem mondott semmi mást, nem ajánlott krémet, csak a kúpot adta és kenetet vett. Vegyek valami intim nyugtató tudjamisénmit, vagy legyek erős és várjam meg az egy hetet?

A hüvelybemenetet úgy értem, hogy ha valami megnyomja a hüvelyem azon részét iszonyatosan ég. Pl ha törökülésben ülök és a sarkam pont ott van.


2018. máj. 14. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiből sajnos nem derül ki, hogy mi lehet a bajod. Lehet, hogy kirepedezett a hüvelybemeneted. Azt megérzed vizeléskor/fürdéskor, mivel akkor iszonyatosan ég. Ha ez az eset, semmiképp ne vegyél intimlemosót, mert az csak ártana! A berepedezés oka egyébként a durva szexualitás, nem megfelelő síkosodás vagy a túl nagy mérettel megáldott partner lehet leginkább. Ritkán okozhatják kórokozók. Ha ebből magadra ismertél, akkor csak a kúpot használd. Ha viszket és ég egyszerre, akkor használhatsz intim lemosót. Abból is a lactacyd termékeit ajánlom. Menzesz idején is hasznos. Remélem, tudtam segíteni! :)
2018. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!