Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim terület mosása csak...

Intim terület mosása csak vízzel? Higénikus ez?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a tusfürdők és szappabok lúgos kémhatásuak, az intim terület meg savas, ezért ha tusfurdővel mossuk meg ezt a részt akkor felborítja a ph egyensúlyt. Sokaktól hallottam már hogy csak vízzel mossák ezt a részt, mert hogy a hüvely öntisztító. Lehet én is így csinálnám, de nem tudom mennyire higénikus és hogy nem lenne e kellemetlen szag emiatt odalent. Valaki próbálta már így? Tapasztalatok?
2018. máj. 15. 13:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Erre találták fel az intim mosakodókat. Szerintem nem elég a víz, mert oké hogy a szagok természetesek, meg minden, de van, akit zavar. Más meg nem is érzi. (Nekem is van olyan ismerősöm, aki esküszik rá, hogy elég vízzel leöblíteni, és így is tiszta - én pedig érzem, hogy bizony eléggé csíkot húz maga után. Ő nem érzi, gondolom megszokta, vagy nem zavarja)
2018. máj. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!