Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már ilyen valakinek? Mi...

Volt már ilyen valakinek? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Holnap tervezek menni a háziorvosomhoz.

Se lázam, se hasmenésem nincs (illetve volt a napokban egyszer, de azóta nem jelentkezett) nem hánytam. Viszont a hasam jobb oldalán lent (petefészek környéke) fáj, szúr, elég kellemetlen, de egyáltalán nem szenvedek. Picit olyan, mintha beszorult volna a levegőm. Nem folyamatos a fájdalom és nem először érzem ezt, de talán most a legintenzívebb.

Amik eszembe jutottak: peteérés (ezt inkább érzem, mint a menstruáció alatti fájdalmat), beszorult levegő, esetleg ciszta, de amitől a legjobban félek, hogy vakbélgyulladásom van.


Tudom, hogy így láttatlanban nem lehet ezt megmondani, de valakinek volt hasonló? Mi lehet a gond?

Nagyon félek...


2018. máj. 15. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Valbelgyulladas jobban fájna es hanynal is plusz lenne hasmenes is nem csak egyszer. Lehet peteeresed van de azt tudnod kene mikor van.
2018. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostanában kéne lennie, mert középidőben járok, de ennyire max egyszer fájt talán amiatt. Köszönöm a válaszod!
2018. máj. 15. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem vakbelgyulladas, mert az nagyon nagyon fájna. Nekem is volt már ilyen, elmúlt egy kis idő után. Én is elmentem a haziorvoshoz, semmi érdemlegeset nem tudott mondani,csak annyit, hogy vegyék be Nospát. Illetve ha nem múlik pár nap múlva, akkor menjek vissza. Tied is tuti ennyit fog mondani :D
2018. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned. Van akinek minden hónapban van ilyen problémája.
2018. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam! :)
2018. máj. 16. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!