Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi az ok/gond?

Szerintetek mi az ok/gond?

Figyelt kérdés

3 éve szedtem fogamzásgátlót, rendszertelen menstruáció miatt (nagyon sok gond volt vele), novemberben abbahagytam, mert sokat hiztam tőle.(166/75kg voltam, most 69-70) Nem eszek sokat, nem eszek fehérkenyeret, sokat mozgok és nem tudok lefogyni. Mióta abbahagytam a fogamzásgátlót egyszer menstruáltam. 5 hónapja semmi. Orvosról orvosra járok és senki semmit nem tud. 26án megyek endokrinológushoz. Én nem mondom, hogy nem eszem néha egy szelet csokit vagy valami, de nem kéne, hogy ennyi kiló legyek. Háziorvosom azt mondta tele vagyok vizzel, de nem ad vizhajtót. Szerintetek valami hormonális gond lehet? Vagy mi?

19/L



2018. ápr. 17. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy értékeket néztek?
2018. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok,de nagyon ellenzem a fogamzásgátló tablettát,meg minden gyógyszert. Szerintem ne is szedd,örülök,hogy abba hagytad! Mozgás kell a fogyáshoz,futás,kerékpározás! És soha többet ne szedj semmilyen gyógyszert,inkább a vitaminok!

Ma már rengeteg módszer van fogamzásgátlásra,csak ne gyógyszer legyen!

2018. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyet néztek, de semmi eltérés.

Biciklizni sokat biciklizem...:/

2018. ápr. 17. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipikus példája annak, miért nem jó rendszertelen ciklusra a fogamzásgátló.
2018. ápr. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel alapból RENDSZERTELEN menstruációra írták fel persze, hogy nem fogsz normálisan menstruálni.


A gyógyszer megszünteti! a ciklust, aztán ha megint "önállóan" kell működnie, akkor ha addig is összevissza volt meg, ezután sem lesz jobb - miért lenne?

2018. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, azt nem értem, hogy alapból is miért rendszertelen?
2018. ápr. 18. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonális gond. Az endokrinológus segíteni fog. Remélhetőleg megoldódik.
2018. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!