Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha sokkal több folyadékot...

Ha sokkal több folyadékot innék minden nap, akkor kevesebb az esélye vajon, hogy előjöjjön a felfázásom mindig? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Sokszor voltam már orvosoknál,eddig sajnos semmi nem használt úgy igazán. Tanácstalan vagyok.
2018. máj. 15. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztos vagy benne, hogy a felfázás az felfázás? Én évekig jártam orvoshoz és nõdokihoz párhuzamosan, minden csak ideig-óráig használt. Aztan én magam kitapasztaltam, hogy amikor keveset iszom, és keveset pisilek, estére már bajom van. Valamilyen alkati sajatossag miatt ha nem iszom es pisilek a nap folyamán eleget, annyira gyorsan elszaporidnak a baktériumok, hogy estére már produkálom a felfázásos tüneteket. Nem mondom, hogy nálad is ez lehet, de a sok folyadék ártani biztosan nem árt, úgyhogy próbǎld csak ki nyugodtan. Ha szereted a teákat, az még hasznosabb, kicsit megdolgoztatja a veséket.
2018. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél nagyon gyakori a visszatérő húgyúti fertőzés, ami rendszerint közösülés után jön elő. Lehet megelőzés képpen tőzegáfonya kivonatot szedni (népszerű, én is használom, de nem bizonyított tudományosan a hatása), sokat inni. És ami fontos szex előtt tisztálkodni, utána pedig pisilni. Az sok folyadékot alkalmaztam régebben én is kúraként, de egyszer sajnos vesegyulladás lett belőle, mert már annyira fél vállról vettem. Szóval tudni kell mikor lehet házilag kikezelni és mi a határ. Nekem megszűnt a problémám amúgy, de nem tudnám pontosan megmondani, végül mitől.
2018. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalataitokat,jókat írtatok! Kipróbálom
2018. máj. 16. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!