Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinencia betétet használó...

Inkontinencia betétet használók, mennyi időnként cserélitek? Honnan lehet észrevenni h már cseréni kell?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem olyan mint a mensinél hogy egyértelműen látszik h mennyire van tele... Ti hogyan csináljátok?
2018. máj. 16. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sulyra azert biztos erezni
2018. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Súlyra. Meg tudom hogy mennyit ittam.Én azért érzem mikor csepeg kifelé.Olyan 3 órát szokott kibírni nekem. Attól függ mennyit mozgok meg nevetek. :/
2018. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez hál istennek nem állandó probléma, csak bitonyos dolgok hatására jön elő, pl túlzott alkoholfohyasztáskor, vagy megfázásnál, így nekem egy sima eübetét is megteszi. Akkor szoktam kicserélni, ha már nyirkosnak érzem a felszínét. Nem vészes amúgy nagyon a dolog néhány csepp szokott csak kicsúszni, ha hapcizok, hirtelen mozdulok vagy ilyesmi viszont arra pont elég, h átüssön a bugyin, vagy nadrágon, és rossz érzés nyirkos bugyiban lenni, illetve a szagát is érezni. Szóval én úgy vagyok ezzel, h nem az a lényeg, h mennyire van tele, lehet az csak félig is, de ha nem érzem frissnek odalent, kicserélem. A tisztasági betéttel is így vagyok, és sztem az inkontinencia betéttel is így csinálnám, mert számomra a jó közérzet a legfontosabb!
2018. máj. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 vagy 4 óránkén cserélni ajánlatos de ha többet iszol akkor szűrűben
2018. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!