Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért horkolok és mit tehetnék...

Miért horkolok és mit tehetnék elenne?

Figyelt kérdés
18 éves lany vagyok. Úgy kb egy honapja horkolok,amit onnan tudok h egy baratnomnél sokat alszom évek ota és most szolt ram hogy mostanában rákezdtem és zavaró. Egy ideje ugy kelek hogy a torkom iszonyatosan szaraz és slájmos, aztan van h egyesz nap az is marad, hiába iszok vizet egész nap,és lefekvés elott is. Utananéztem mar hogy miert lehet de nem talaltam ra magyarazatot. Lattam hogy esetleg a túlsúly is okozhatja, ami nekem van egy kicsi, de eddig soha nem horkoltam pedig sosem voltam vekony, és mostanaban sem hiztam. Szóval nagyon boldog lennek ha valaki tudna segíteni, ajánlani valamit hogy mit tehetnék, mert igy nem merek aludni senkivel sem:/ előre is nagyon köszönöm annak aki valaszol:))

2018. máj. 17. 11:17
 1/2 Contefleur ***** válasza:
Többminden is okozhatja a túlsúly mellett. Érdemes lenne felkeresned egy fül orr gégészt, mert lehet, hogy orrsövényferdülés/ polip áll a háttérben.
2018. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Allergiától is lehet. Menj el az orr- fül gégészetre!
2018. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!