Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettentő hangosan horkolok,...

Rettentő hangosan horkolok, ami már a környezetemet is zavarja. Mit tehetnék? Nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
A jó hír, hogy csak akkor horkolok amikor taknyos vagyok, a rossz viszont az, hogy az év nagy részében az vagyok, és amióta megint horkolok többször riadok fel éjszaka arra, hogy nem kapok levegőt, vagy csak úgy, látszólag minden ok nélkül. Kimerültebb is vagyok, és félek hogy megfulladok alvás közben vagy ilyenek. A másik része pedig az, hogy borzasztó kellemetlen amikor az én röfögésem miatt mások nem tudnak pihenni, főleg hogy lány vagyok és ez nem túl nőies.
2011. nov. 19. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Google > horkolás...
2011. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm ezt a fantasztikus segítséget, nem ez volt az első gondolatom, de miután nem találtam semmi hasznosat feltettem itt egy nyomorult kérdést. Egyáltalán nem így történt...
2011. nov. 20. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!