Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyem most ki a tampont?

Hogyan vegyem most ki a tampont?

Figyelt kérdés

Kb 6orája van bennt..ameddig sikerült kihúzni láttam hogy rá tapadt a hüvely hús és nagyon nagyon fááj😭

Nem tudom kivenni már vagy 1 órája szenvedek vele de semmi 😖



#tampon #hüvely hús
2018. máj. 17. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
De megpróbáltad a guggolást, nyomást, húzást? Ilyen esetben húzd addig, amíg ki nem jön. Ne hirtelen rángasd, hanem lassan, erősen húzd guggolás közben lefelé.
2018. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász az kitudja szedni úgy hogy ne fájjon?
2018. máj. 17. 17:48
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Ne legyél böszme. Fogd meg, és húzd ki. Ennyire azért nem nehéz...
2018. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

De tényleg nagyon fáj ha húzom:(

Csak tudom hogy nem maradhat ott sokáig..

2018. máj. 17. 17:54
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor szorítsd össze a fogadat, és húzd úgy. Nem fogsz belehalni, nyugi.
2018. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Guggolj le, és próbáld meg kinyomni, aztán meg húzni.

Minél tovább halogatod, annál nagyobb lesz a fertőzés veszélye.

2018. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Az a baj, hogy felfelé fel lehet tuszkolni a tampont, de ha nem elég nagy a rés a szűzhártyádon, akkor csak úgy tudod leszedni a megduzzadt tampont, ha átszakad a szűzhártyád, és ez fájdalommal jár. Ezért nem szoktam ajánlani szűz lányoknak a használatát. Menjetek el ügyeletre, ott szét tudják vágni, és kiszedi darabokban a doki.
2018. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Istenem .....itt mondják neked a megoldásokat te meg tojsz rá. Mi lenne ha beleülnék vagy feküdnél( ez jobb lenne) egy kád vízbe. Megszívja magát vízzel majd ki tudod szedni. Nem igaz hogy itt kinlódsz meg nyavajogsz de a tanácsokra meg tojsz.
2018. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
emberek a szuzhartyanak nem kell elszakadnia az egy rugalmas resz, az a normalis ha nem verzel szex kozben, en sem vereztem elso alkalomnal, sot soha. fura valasz de lehet fel kene izgatnod magad, hatha a hirtelen jott nedvessegtol konnyen kicsuszik
2018. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!