Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vegyem meg a tampont?...

Hogy vegyem meg a tampont? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Na az van, hogy most fogok átállni a tamponra, és minti szeretnék venni. Anyával szoktunk beszélgetni, de akkor inkább csak a betétről fecseg. Am tampon van itthon mert anya a munkhelyén azt használ, de az normál tampon nekem meg ugye mini kéne. Én elmennék venni, de falun lakok, és ott ugye mindenki pletykál(főleg az öregek) és nem akarom h. másnap mindenki arról beszéljen h. tampont vettem...Városba meg sztem ennyiért nem fogok bemenni...Amúgy találtam egy minit az anya fiókjában(sampont keresvexD) de abból nm hiszem h. több lenne.. Esetleg nézzem meg alaposabban?? Vagy mi legyen??:S

Köszi a válaszokat:)

13L


2010. júl. 15. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi ciki nincs abban, hogy tampont veszel. De ha kínos, kérd meg anyukádat vagy a barátnődet. De nyugodj meg, az öregek is menstruáltak, nincs ebben szégyellnivaló.
2010. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha szégyelled,akkor menj be érte a városba,de szerintem kezdheted a normállal is.Én is azzal kezdtem.Az első egy-két hónapban betétes voltam,de meguntam,és egyből normál tamponra tértem rá,ugyanis az volt itthon.Nem okozott semmilyen sérülést a szűzhártyámon se.Ha pedig erősebb a vérzésed akkor semmiképp sem ajánlom a minit :)
2010. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

semmi ciki nincs abban, ha tampont veszel, de kipróbálásra inkább rendelj online termékmintát


[link]

2010. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2010. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan megveheted bárhol. garantálom h a kutyát nem fogja érdekelni h te éppen tampont veszel-e a boltban, vagy kólát :)
2010. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jól mondják előttem.biztos h nem fognak pletykálni arról h te tampont vettél a boltban!!!!;)
2010. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez természetes dolog .. nem fognak arról pletyizni h a julika épp átállt a tamponra -.- nőjjetek már fel!!
2010. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oké, aláírom, hogy falun pletykálnak, tudom, sok közeli rokonom ott lakik és bárkiről kérdezem mondanak valamit, de olyanról még sosem hallottam, hogy ilyenről beszélnének hogy ki vett tampont és ki nem... Ez kb olyan szükséges mint a wc papír, és azt is megveszik pedig ugye mindenki tudja hogy mire fogják használni. Nyugodtan vedd meg, ha pedig nagyon cikinek tartod, akkor vegyél még mellé chipset vagy üdítőt és már nem csak tamponnal fogsz menni a pénztárhoz.
2010. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok falusi,de sok falusi ismerősöm van.Elmondásaik alapján leginkább arról szeretnek beszélni az öregek,hogy kivel mi történt,milyen vicces,cikis sztori stb.Nem pedig arról,hogy ki vesz betétet és ki tampont.


Egyébként egy anya-lánya kapcsolat fontos része az is,hogy a menstruációról,tamponról,betétről és társairól őszintén tudjunk beszélni.Anyukád is használ tampont,nincs ebben semmi szégellnivaló.Beszéld meg vele őszintén,hogy ki szeretnéd próbálni:)

Egyébként is ha titokban térnél át a tamponra egy idő után feltűnne neki,hogy nem fogy a betét.


Szóval nyugodtan ülj le vele erről beszélni,attól,hogy ő nem besél a tamponról te még rákérdezhetsz!:)

15/L

2010. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

minti=minit? xĐ


először tanulj meg helyesen írni addigra már a normál is fel fog menni:D:D

2010. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!